Venkovní přístřešky

Zobrazen 1. – 12. z 15 výsledků

Navzdory všemu nejsou přístřešky na popelnice pouhým doplňkem s praktickým úkonem – ochránit odpadky proti nepříznivým vlivům povětrnostních podmínek. Jsou to estetická řešení, která navíc mohou nabít novou energií prostor kolem domu nebo firmy. Seznamte se s naší kolekcí přístřešků na popelnice a podejte svou objednávku už dnes!

Přístřešek na popelnice – ověřené řešení na sídlišti, ve firmě nebo v domácnosti

Přístřešky na popelnice jsou často prvky venkovního mobiliáře v domácnostech. Slouží k uchovávání jednotlivých popelnic a současně je zajišťuje proti nežádoucím vlivům povětrnostních podmínek. Dokonce popelnice s těsně působícím poklopem, nechrání proti vlhku, které způsobí vznik nepříjemných pachů. Pokud se tomu chcete vyhnout, pořiďte si přístřešek na odpadky.

Naše nabídka obsahuje mnoho návrhů různých rozměrů. Velké modely, kterých šíře dosahuje šest metrů, se hodí na sídliště, a menší varianty budou perfektně ladit se soukromými domy nebo malými firemními objekty. Mohou se umístit na otevřeném prostranství, u stěny obytných budov, nebo u plotu zahrady.

Řádný odvod vody zajišťuje lehký sklon, kterého úhel je důmyslně zamyšlen. Solidně navržená konstrukce zaručuje bezmála stoprocentní stabilitu, bez ohledu na místo umístění na daném povrchu.

Mate dotazy ohledně přístřešků na popelnice? Zveme ke kontaktu. Naší odborníci radí poskytnou veškeré technické informace, a také pomohou zvolit optimální řešení.