Plechové garáže

Zobrazen 1. – 12. z 110 výsledků

Plechové garáže jsou oblíbené mezi řidiči, kteří hledají praktické řešení zaručující bezpečnost jejích vozidel. Funkcionalita je pouze jednou z výhod, která zvyšuje atraktivitu námi nabízené konstrukce.

V naší nabídce najdete velké i kompaktní plechové garáže ve vysoké kvalitě. Vyznačuje se také stylovým designem, který pro většinu osob má velký význam, zejména v případě pečlivě naplánovaného okolí domu, kde péče o detaily je klíčová. Ověřte naší kolekci a zvolte plechovou garáž, která splní vaše očekávání.

Plechová garáž Polsko – podívejte se na dostupné modely z nabídky Stalmex

Plechové garáže z naší nabídky se liší v několika aspektech, na které je potřeba brát ohled při volbě příslušného řešení. Především jsou patrné rozdíly v samotných konstrukcích, včetně rozdílných střech – vybrat si můžete sedlovou nebo pultovou střechu se sklonem dozadu, vpravo nebo vlevo. Navíc jsou dostupné modely se sklonem dozadu, kde přední část konstrukce je vyšší než zadní. Rozdíl je také patrný v typech vrat použitých u jednotných konstrukcí.

Rozlišujeme výklopná a dvoukřídlá garážová vrata. První zabírají méně místa po otevření, a díky tomu jsou perfektní volbou u omezených prostorů. U některých modelů jsou dodatečné vedlejší vchodové dveře po stranách nebo vepředu, a umožňují snadný a rychlý vstup do garáže bez nutnosti otevírání vrat. Mohou se také nainstalovat okna, která dodají přírodní světlo dovnitř konstrukce.

Barevná provedení nabízených garáží je další pozoruhodnou výhodou – u Stalmexu nabízíme širokou škálu barev, včetně grafitových, zelených, bílých nebo hnědých odstínů. Můžete také zvolit plech imitujícími dřevo, který realistický napodobuje přírodní barvu dřeva.

Navíc naše nabídka obsahuje zinkované garáže, které jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, a umožňují úplné přizpůsobení konstrukce individuálním potřebám zákazníků.

U nás najdete modely s různou velikostí. K výběru je mj.:

  • plechová garáž 3,5×5,
  • plechová garáž 4,5×5,
  • plechová garáž 5×5,
  • plechová garáž 6×5.

Ve Stalmexu vyrábíme plechové garáže, zajišťujeme jejích bezpečnou přepravu a profesionální montáž. Srdečně zveme k využití naše všestranné nabídky, služeb a připojení se ke skupině naších spokojených zákazníků!